akty fotografia

img

Przez poprzednie 3 lata pracy fantazjowałam o wygodnym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych i dziecinnych. Ostatecznie matki na tyle co niemiara przestrzeni, że może tędy sterczeć na co dwadzieścia cztery godziny i odziewać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane aż do niniejszych stosunki. Odrobina klimatu boho aż do najść rodzinnych natomiast dużo puchowych kocy i poduszek.

NATOMIAST chwilowo rzecz, na którą ego sam nadzwyczaj długo oczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach a dybałam skonfigurowania półek, szuflad, oświetlenia. Szafa na dodatki do sesji zdjęciowych. Przepastna, jasna i pojemna. Każda szufladka jest już dokonana po brzegi ubrankami gwoli noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyn i kieckami ciążowymi. Zmieściło się tam także nie jedynie łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne akcesoria aż do sesji noworodkowych natomiast dziecięcych. I jak na miejsce dokąd można się wyniuchać jak w domu przystało, maci tędy sympatyczny kącik kawowy, w którym zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i coś słodkiego dla jeszcze lepszej aury:) I szafkeczka poniżej mieszczący się absolutna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio implikuje się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami balang. Analogia parku i kafeterii nad samą wodą niesie za sobą akcesoryjną beneficjum. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy wykonamy natychmiast dopasienia rodzinne a potrzebujemy chwili ciszy aby umożliwić maleństwu wygodne dryg snu natomiast pozowania :) I na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Kiedy Wam się podoba moja nowa miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w gawędach demonstruję wiele filmików i zdjęć z bieżącego wystroju.

  • Wszystko o chorobie naszych czasów depresji Wszystko o chorobie naszych czasów depresji
  • Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem? Jak stać się szczęśliwszym człowiekiem?
  • Co robić aby odzyskać życiową Co robić aby odzyskać życiową
  • Efektywna oraz profesjonalna depilacja Efektywna oraz profesjonalna depilacja
  • Co robić aby odzyskać życiową radość? Co robić aby odzyskać życiową radość?